Apatinės vyriškos kelnaitės - bokseriai

Natūralių, tokių kaip medvilnė, bambukas, modalas, pluoštų apatinis vyriškas trikotažas yra labai svarbus vyro garderobe. Visų pirma dėl sveikatos, šie drabužiai turi tiesioginį kontaktą su jūsų kūno oda, todėl renkantis būtina į tai kreipti dėmesį.

Medvilnės pluoštai, visiems mums yra žinomi, todėl ties jais ir neapsistosime. Kiek mažiau žinomas yra bambuko ar modalo pluoštų panaudojimas apatiniuose drabužiuose, todėl paminėsiu keletą jų savybių bei skirtumų.

Bambukas yra vienas iš brangesnių pluoštų aplamai tekstilėje, bet jis ne veltui ir yra brangesnis. Jo pagrindinės savybės, išskiriančios jį iš kitų yra antialergiškumas, antibakteriškumas ir ypatingas švelnumas. Lyginant medvilnės, modalo ir bambuko švelnumą, jam nėra lygių, nors modalas irgi yra švelnus. Taigi būdamas, pačiu švelniausiu iš čia paminėtų audinių, bambukas, savaime suprantama yra ir antialergiškas, todėl žmonės, turintys ypatingai jautrią ir nuo trinties alergišką odą, turi rinktis, jeigu tai yra įmanoma, bambuko pluošto apatinį trikotažą. Antibakteriškumas tai bambuko pluošto savybė, kuri tarsi "surakina" nemalonų kvapą.

Modalas yra dirbtinis celiuliozės pluoštas, dažniausiai išgaunamas iš bukmedžio dirbtiniu būdu. Palyginus su medvilne, modalo tekstilės gaminiai yra minkštesni, švelnesni, ypač pralaidūs orui, nealergizuoja odos. Modalo pluoštas yra sunkesnis už medvilnę, bet dėl tokios savybės jis gerai priglunda prie kūno formų - naudojamas kartu su elastanu audiniuose paryškina linijas, nevaržo judesių. Oro cirkuliacijos pralaidumas nepamainomas karštomis vasaros dienomis, kai būtina dėvėti ploną, kokybišką, natūralų produktą.

Apatinės vyriškos kelnaitės - bokseriai

Aktyvūs filtrai

Vyriškos kelnaitės-bokseriai
Greita peržiūra

Vyriškos kelnaitės-bokseriai

Vyriškos PREMIUM apatinės kelnaitės-bokseriai medvilnė, modalas ir elastanas.
Kaina 6,00 €
48% cotton, 47% modal, 5% elastan.
Greita peržiūra

Vyriškos kelnaitės-bokseriai

Vyriškos apatinės kelnaitės-bokseriai medvilnė-modalas-elastanas
Kaina 6,00 €
Nurodytą kiekį turime
View Detail
Vyriški medvilniniai...
Greita peržiūra

Vyriški medvilniniai...

Vyriški medvilniniai bokseriai-pantalonai
Kaina 8,00 €
Nurodytą kiekį turime
View Detail