Užuolaidos pagal jūsų pageidaujamą aukštį ir plotį

Siuvame užuolaidas pagal jūsų pasirinktą aukštį ir plotį.

8,50 €

(8,50 € Kaina nurodyta už 1 bėginį užuolaidos audinio metrą.)

Su mokesčiais Užuolaidos pasiuvimo ir pristatymo laikas 3-5 darbo dienos.
Kiekis
Nurodytą kiekį turime

  Mes galime garantuoti dėl prekių kokybės

Prisiimame pilną atsakomybę, garantuodami pirktų prekių kokybę.

 

Užtikriname, kad nupirktas prekes gausite 3 darbo dienų laikotarpyje. Dėkojame už pasitikėjimą.

 

Jeigu jūsų pirkta prekė netiko ar nepatiko, jūs visuomet galite ją pakeisti kita arba grąžinti.

Šioje prekių grupės kategorijoje tinkamai pasirinkite jums būtiną užuolaidos audinio plotį, užuolaidos sutraukimo - drapiravimo juostelę ir užuolaidos siuvimo paslaugą.

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad norint įsigyti pasiūtą užuolaidą, jūsų prekės krepšelyje turi būti įdėti trys užuolaidos komponentai:

A) audinys;

B) užuolaidos sutraukimo - drapiravimo juostelė;

C) siuvimo paslauga.

Užuolaidos plotį rekomenduojame rinktis du kartus didesnį negu jūsų lango ar karnizo visas norimas uždengti plotis.

Tarkime jūsų lango plotis yra 2 metrai, o lango karnizas yra 3 m. ilgio. Jeigu pageidaujate uždengti tik lango plotį, tuomet audinio užsakykite mažiausiai 4 metrus, tačiau, jeigu norite uždengti visą 3 metrų karnizo plotį kartu su langu, tuomet audinio užsakykite mažiausiai 6 metrus.

Maksimalus šio audinio užuolaidų aukštis gali būti iki 2,80 m., todėl siuvimo paslaugos užsakymo metu paslaugos personalizacijoje esančioje eilutėje būtinai nurodykite jūsų pageidaujamos užuolaidos aukštį.

Jeigu pageidaujate užveriamos ant karnizo - su kilpa ar kito jos pakabinimo tipo užuolaidos, siuvimo paslaugos užsakymo metu būtinai nurodykite savo pageidavimą "siuvimo paslaugos personalizacijoje" esančiuose laukeliuose. Jeigu užsakymo metu susiduriate su sunkumais kaip tinkamai aprašyti siuvimo paslaugoje užuolaidos aukštį ar užuolaidos pakabinimo tipą-būdą, susisiekite rašydami nurodytu el-paštu, skambindami telefonu ar kitu jums priimtinu būdu. Visuomet atsakysime, patarsime, padėsime, pakonsultuosime.

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad, tiek užuolaidos audinys, tiek užuolaidos sutraukimo - drapiravimo juostelė ir siuvimo paslauga užsakoma bėginiais metrais.

Drapiravimo - užuolaidos sutraukimo juostelė ir užuolaidos siuvimo paslauga turi būti užsakyta tokio pločio, koks yra užsakytas užuolaidos audinio plotis.

Tarkime užuolaidos audinio plotis prekės krepšelyje yra 6 metrai, tuomet drapiravimo-bangavimo juostelė (B) ir siuvimo paslauga (C) turi būti po 6 metrus.

Drapiravimo-bangavimo juostelė ir siuvimo paslauga turi būti užsakyta tokio pločio, koks yra užsakytas užuolaidos audinio plotis.

Tarkime užuolaidos audinio plotis prekės krepšelyje yra 6 metrai, tuomet drapiravimo-bangavimo juostelė (B) ir siuvimo paslauga (C) turi būti po 6 metrus.

B111/K.GRI/baltas/batista/audinys/tamsi/pilka/dekoro/juostele
100 Prekės

Charakteristikos

Užuolaidos audinio bendras dekoro dalių su tarpais nuo audinio apačios aukštis cm.
50 cm.
Užuolaidos audinio dekoro spalva
Balta austa dalis ir tamsi pilka juostelė
Užuolaidos audinio dekoro žingsnis nuo apačios į viršų
Nėra
Užuolaidos audinio apačioje esantis valas - svarelis per visą audinio ilgį
Taip
Užuolaidos audinio spalva
Balta

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)

16 kiti produktai toje pačioje kategorijoje: