Vyriški drabužiai-kelnės, džinsai, marškiniai, marškinėliai interneto, nemokamas pristatymas Dydis L Spalva Balta Vyriški drabužiai-kelnės, džinsai, marškiniai, marškinėliai interneto, nemokamas pristatymas Dydis L Spalva Balta
  • Nauja

Medvilnės ir elastano pluošto marškinėliai ilgomis rankovėmis

Tvirti ir labai elastingi juodos ir baltos spalvos medvilnės pluošto su elastanu vyriški marškinėliai ilgomis rankovėmis.

10,00 €
Su mokesčiais ir pristatome per 3 darbo dienas
Dydis
Spalva
Kiekis
Nurodytą kiekį turime

  • Mes garantuojame dėl prekių kokybės. Mes garantuojame dėl prekių kokybės.
  • Galime jus užtikrinti, kad nupirktą prekę gausite 3 darbo dienų laikotarpyje.
Dėkojame už pasitikėjimą. Galime jus užtikrinti, kad nupirktą prekę gausite 3 darbo dienų laikotarpyje. Dėkojame už pasitikėjimą.
  • Jeigu jūsų nusipirktą prekė netiko ar nepatiko, jūs visuomet galite ją pakeisti kita arba grąžinti.
Drąsiai kreipkitės, visuomet jums padėsime. Jeigu jūsų nusipirktą prekė netiko ar nepatiko, jūs visuomet galite ją pakeisti kita arba grąžinti. Drąsiai kreipkitės, visuomet jums padėsime.

Jeigu pageidaujate labai tvirtų, bet natūralaus pluošto ir tamprių viršutinių marškinėlių, tai šie marškinėliai kaip tik jums, nes jų sudėtyje 92% medvilnės ir net 8% elastano, todėl gaminys yra ypatingai tamprus ir tvirtas, palyginus su 100% medvilnės pluoštu. Šių marškinėlių elastingumą sąlygoja didelis juose esantis, net 8% elastano kiekis, todėl toks gaminys ypatingai tinka sportui, aktyviam laisvalaikiui, žygiams gamtoje. Tankus ir storas medvilnės pluoštas gerai sulaiko kūno šilumą tarp marškinėlių audinio ir kūno, todėl juos tinka dėvėti ir po kitais viršutiniais drabužiais.  

FSM1040 92/8
3 Prekės

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)

16 kiti produktai toje pačioje kategorijoje: